SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Meraklı Merve & Bilge Arif 2 - Zeka Oyunlarıyla Hayat Kazanımları

ÜRÜN KODU: 978-605-72267-4-7
175,00 TL 250,00 TL

7 yaş ve üzeri çocuklar için hazırladığımız eğlenceli ve bol öğrenme dolu kitap serimizin ikincisinde Meraklı Merve ve Bilge Arif birçok değer ve kazanımı, zeka ve akıl oyunlarıyla birlikte bizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Her yaş gurubundan bireyin, zihinsel becerilerini eğlenerek geliştirdiği farklı türdeki zeka oyunları serinin ikinci kitabında da tüm zenginliğiyle sürüyor. Oyunlarımız küçük okurlarımızla buluşurken, meraklı yetişkinler de küçük okurlara keyifle refakat edebilirler.

Vatan sevgisi, cesaret, hoşgörü, bitkilerin şifası, çizgilerin zekası gibi temel değerlerimizi ve ihtiyacımız olan kazanımları sevdirerek anlatmaya devam eden kahramanlarımız, birbirinden eğlenceli zeka oyunlarıyla başarılı olmanın keyfini bizlerle paylaşıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen bilişsel ve duyuşsal alanlardaki amaç ve kazanımların elde edilmesini destekleyen kitabımız yeni okurlarını heyecanla bekliyor.

Oyun, insanoğlunun ilk bilincidir. Çocuk oynayarak öğrenir. Oyun çocuğun dilidir. O halde değerler ve ahlak eğitiminin en güzel yöntemi oyunla öğretmektir. 

Oyun, insanoğlunun ilk bilincidir. Çocuk oynayarak öğrenir. Oyun çocuğun dilidir. O halde değerler ve ahlak eğitiminin en güzel yöntemi oyunla öğretmektir.
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı