SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNAMAMIŞTIR!

Zaman Gezginleri 5 - Kuzenler Buluşuyor

ÜRÜN KODU: 978-605-71265-4-2
70,00 TL 100,00 TL

 

Küçük kahramanlarımız Ahmet ile Ayşe macera dolu yolculuklarını bu kez muzip şoför Pala Selim’in kullandığı dolmuş ile gerçekleştiriyorlar.

Kasabaya giderek akrabalarını ziyaret eden, bu ziyaretlerinde küçük kuzenleri ile ilk defa karşılaşan küçük afacanların heyecanına ortak olmak istemez misiniz?

“İçeri girdiklerinde Ayşe ile Ahmet neredeyse sevinçten uçacaktılar. Karşılarında tatlı mı tatlı şeker mi şeker minicik bir bebek duruyordu. Bu ne şirin şeydi böyle! Dalıp gitmişlerdi minik kuzenlerinin yüzüne. Teyzelerinin coşkulu sesiyle ancak gelebildiler kendilerine.”

“Tonton dedem. Ben hep, midemin gıdası olur, diye düşünüyordum. Hâlbuki midemin yemeğe ihtiyacı olduğu gibi gözlerim de bakacak güzel şeyler istiyormuş. Kulaklarım, dinleyecek güzel sesler istiyormuş. Burnum, koklayacak güzel kokular istiyormuş. Aklım, güzel düşünceler, faydalı bilgiler istiyormuş. Kalbim ve ruhum, ibadet istiyormuş. Ah canım âzâlarım beniiim! Meğer sizleri ne çok ihmal etmişim.”

İnsanların sadece midelerinin değil tüm organlarının gıdaya ihtiyaç duyduğunu söyleyen küçük Ahmet ve Ayşe acaba kuzenleri ile kasabada nasıl bir macera yaşayacaklar!

 

Kasabada geçen macera dolu bir tatilde küçük afacanlarla birlikte heyecan dolu anlar yaşamaya hazır mısınız?
...

Yazar'a ait Diğer Eserler


Ücretsiz Kargo

250₺ ve üzeri siparişlerde kargo bedava...

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00 Hafta Sonu: 10:30 - 15:00

İade/Değişim

Satın aldığınız ürünlerinizde iade ve değişim fırsatı

100% Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale/EFT veya kapıda nakit ödeme imkanı